Tamar tokrat podnevi
Ker je sneg končno pobelil višje ležeče predele, se je naš tokratni vodja Vojko odločil, da jo zaradi varnosti mahnemo v Tamar in naprej do Črnih vod.
Odločitev je bila pravilna, saj smo brez skrbi, da bi komu zdrsnilo uživali v pravem zimskem pohodu. Pri Črnih vodah smo si lahko v živo ogledali, kako zgleda plezanje po zaledenelem slapu. Presneto korajžen moraš biti za kaj takega.
Zgleda, da sta januar in februar meseca, ko veliko naših pohodnikov praznuje rojstni dan, kar pomeni, da smo pred domom v Tamarju pojedli gore enkratnih domačih sladkarij pa še mal smo jih poplaknili.
Kot vedno je bilo naše druženje koristno tako za mišice in kosti kot tudi za smejalne organe. Podrobnosti je pripravila Majda, s klikom na spodnjo povezavo se vam bo blog odprl.
https://jelenkamenmajdag.blogspot.com/2025/02/zimska-pravljica-tamar.html
