V počastitev Dneva zdravja smo v domu DU Javornik – Koroška Bela pripravili merjenje sladkorja v krvi in merjenje tlaka. Obiskalo nas je 45 članov društva in ostalih občanov.
Merjenje sta prostovoljno izvedli naši članici Ivica Jurca in Špela Bedene. Večina članov je bila z izvidi zadovoljna, kar dokazuje da zdravo živimo.